Získejte 3% slevu na Váš nákup po registraci

Pánev s odnímatelnou rukojetí - 24 cm 1,7 l - Gem

4 hodnocení
Značka: BergHOFF

Skvělá pánev 24 cm s odnímatelnou rukojetí do každé kuchyně z kolekce GEM. Produktová řada GEM je dílem uznávaných designerů P. Roexe a K. Willaertse, pravidelně

Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 2307301
1 923,75 Kč
Pánev s odnímatelnou rukojetí - 24 cm 1,7 l - Gem
4 hodnocení
Značka: BergHOFF
5,0 4 hodnocení

Skvělá pánev 24 cm s odnímatelnou rukojetí do každé kuchyně z kolekce GEM. Produktová řada GEM je dílem uznávaných designerů P. Roexe a K. Willaertse, pravidelně oceňovaných cenami za prestižní design. Kolekce GEM se rovněž může pochlubit oceněním REDDOT DESIGN AWARD 2017. Designeři se inspirovali elegantními a efektivními tvary používanými v designu automobilů z nejvyšší třídy.

Tyto pánve a hrnce se vyznačují vysoce kvalitním keramickým povrchem Fern green non-stick, díky čemuž se vaření stává jednodušší než kdykoli v minulosti. Vaše pokrmy můžete připravovat s použitím minimálního množství tuku nebo oleje a díky energeticky úspornému dnu je vaše vaření i šetrné.

Výrobky z kolekce GEM lze použít na všech sporácích včetně indukčního. Všechny výrobky s odnímatelnou rukojetí lze použít i na pečení nebo zapékání vašich oblíbených jídel v troubě. Zamilujte se do vaření a vařte s kolekcí GEM.

Materiál: Cast aluminium. Povrchová úprava: Fern green non-stick. Doporučujeme ruční mytí.

  • Průměr: 24 cm.
  • Objem: 1,7 l. 
Kategorie: Pánve BergHOFF
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg
Objem: 1,7l
Průměr: 24cm