Získejte 3% slevu na Váš nákup po registraci

Kožené pouzdro pro nůž na chléb - 20,5 cm

2 hodnocení
Značka: Forged

Hnědé kožené pouzdro s černými detaily je vhodné pro nůž na chléb s délkou čepele 20,5 cm ze série Olive, Brute a Intense.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: SDV-620926
340 Kč
Kožené pouzdro pro nůž na chléb - 20,5 cm
2 hodnocení
Značka: Forged
5,0 2 hodnocení

Kožené pouzdro pro nůž na chléb 20,5 cm, FORGED

  • Kompatibilní se sériemi Olive, VG10, Brute a Intense
  • Hnědá kůže s černým prošíváním
  • Zapínání na patentku
  • Vyrobeno v Nizozemsku

 Pro větší ochranu, manipulaci a údržbu Vašich nožů, která je velice důležitá, nabízí nizozemská firma Forged i kožená pouzdra. Kožené pouzdro je možné si pořídit pro řady Olive, VG10, Brute a Intense. Surový vzhled hnědé kůže s černými detaily v sobě snoubí funkčnost a vzhled čímž vytváří dokonalý doplněk každého nože.

Nizozemská značka FORGED představuje speciální a nápaditou kolekci ručně kovaných kuchyňských nožů z japonské oceli. Díky kvalitnímu provedení, krásnému balení a tradičnímu řemeslnému způsobu výroby zaplesá nejedno srdce milovníka nožů. Nože jsou zabalené do elegantní dárkové krabičky z páleného dřevaRuční výrobakovářské řemeslo a kvalitní zpracování činí z každého nože FORGED jedinečný a vysoce kvalitní produkt. Nechte se unést sériemi Olive, Katai, VG10, Brute, Intense či Churrasco! Ke každému noži si také můžete dokoupit luxusní kožené pouzdro pro optimální ochranu čepele.

Kategorie: Kožená pouzdra
Záruka: 2 roky
Délka čepele nože: 20,5cm