Získejte 3% slevu na Váš nákup po registraci

Jednoduchý špíz - 50 cm - Churrasco

2 hodnocení
Značka: Forged

Jednoduchý špíz na grilování z řady Churrasco je vyroben z kvalitní oceli SS 430 s rukojetí z olivového dřeva a hrotem V-Shape o délce 50 cm. Jednoduchý špíz je výborným pomocníkem pro všechny milovníky grilovaného masa a zeleniny.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: SDV-621152
756,66 Kč
Jednoduchý špíz - 50 cm - Churrasco
2 hodnocení
Značka: Forged
Jednoduchý špíz - 50 cm - Churrasco
Novinka
5,0 2 hodnocení

Jednoduchý špíz Olive 50 cm, Forged Churrasco

  • Délka hrotu 50 cm
  • Tvrdost 58° Rockwella
  • Vyrobeno v Nizozemsku
  • Nevhodný pro mytí v myčce
  • Rukojeť není ohnivzdorná
  • Po omytí setřít suchým hadříkem

Špízy a vidlice na grilování ze série Churrasco jsou vyrobeny z vysoce kvalitní oceli SS 430 nizozemskou firmou Forged. Oválná rukojeť z olivového dřeva zaručuje pohodlné uchopení a snadnou manipulaci. Špízy a vidlice z řady Churrasco posunou vaše kulinářské umění o úroveň výš!

 představuje speciální a nápaditou kolekci ručně kovaných kuchyňských nožů z japonské oceli. Díky kvalitnímu provedení, krásnému balení a tradičnímu řemeslnému způsobu výroby zaplesá nejedno srdce milovníka nožů. Nože jsou zabalené do elegantní dárkové krabičky z páleného dřevaRuční výrobakovářské řemeslo a kvalitní zpracování činí z každého nože FORGED jedinečný a vysoce kvalitní produkt. Nechte se unést sériemi Olive, Katai, VG10, Brute, Intense či Churrasco! Ke každému noži si také můžete dokoupit luxusní kožené pouzdro pro optimální ochranu čepele.

 

Kategorie: Jehly na špíz - Churrasco
Záruka: 2 roky
Délka čepele nože: 50cm