Získejte 3% slevu na Váš nákup po registraci

Diamantová ocílka - 26 cm - Katai

2 hodnocení
Značka: Forged

S oválnou diamantovou ocílkou s rukojetí z luxusního kořenového dřeva nabrousíte své kované nože tak, jako by byly opět nové. Ocílka je dodávána v luxusní dárkové krabici z páleného dřeva.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: SDV-625426
2 688,01 Kč
Diamantová ocílka - 26 cm - Katai
2 hodnocení
Značka: Forged
Diamantová ocílka - 26 cm - Katai
Doprava zdarma
5,0 2 hodnocení

Oválná diamantová ocílka 26 cm, FORGED Katai

(uvedená velikost u nože vyjadřuje délku ostří)

  • Délka brusné části 26 cm
  • Délka rukojeti 12 cm
  • Celková délka 38 cm
  • Nerezová ocel
  • Rukojeť z kořenového dřeva ošetřeného pryskyřicí
  • Baleno v luxusní dřevěné krabičce
  • Záruka 10 let

Při navrhování série kovaných nožů Katai nizozemské značky FORGED byl kladen důraz na poutavý design a kvalitní provedení. Ostří je ručně kované v 5ti vrstvách japonské oceli VG10Rukojeť je vyrobena z kořenového dřeva, které se ošetří pryskyřicí, poté se vylisuje a nakonec vyřeže. Každý nůž je tak jedinečný a originální. Série Katai v roce 2020 vyhrála prestižní ocenění Reddot Design Award za produktový design!

Nizozemská značka FORGED představuje speciální a nápaditou kolekci ručně kovaných kuchyňských nožů z japonské oceli. Díky kvalitnímu provedení, krásnému balení a tradičnímu řemeslnému způsobu výroby zaplesá nejedno srdce milovníka nožů. Nože jsou zabalené do elegantní dárkové krabičky z páleného dřevaRuční výrobakovářské řemeslo a kvalitní zpracování činí z každého nože FORGED jedinečný a vysoce kvalitní produkt. Nechte se unést sériemi Olive, Katai, VG10, Brute, Intense či Churrasco! Ke každému noži si také můžete dokoupit luxusní kožené pouzdro pro optimální ochranu čepele.

Kategorie: Katai
Záruka: 2 roky
Délka čepele nože: 26cm