Získejte 3% slevu na Váš nákup po registraci

Diamantová ocílka - 26 cm - Intense

3 hodnocení
Značka: Forged

Oválná diamantová ocílka s ručně kovanou rukojetí a délkou brusné části 26 cm. Ocílka je dodávána v luxusní dárkové krabici z páleného dřeva.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: SDV-304617
1 734,55 Kč
Diamantová ocílka - 26 cm - Intense
3 hodnocení
Značka: Forged
4,3 3 hodnocení

Oválná diamantová ocílka 26 cm, FORGED Brute/Intense v dárkovém balení

(uvedená velikost u nože vyjadřuje délku ostří)

  • Délka brusné části 26 cm
  • Ruční kování
  • Baleno v luxusní dřevěné krabičce
  • Záruka 10 let
  • Vyrobeno v Nizozemsku

Série kovaných kuchyňských nožů BRUTE nizozemské značky Forged se vyznačuje řemeslným provedením, které se odráží v celkovém vzhledu nožů. Kvalitní japonská ocel, sálající oheň a kovářské řemeslo, to vše se promítá ve výrazném designu nožů Brute. Neleštěná rukojeť, která přechází v čepel, v kombinaci se surovým vzhledem oceli a přiznanými prvky ručního opracování, dělá každý nůž BRUTE jedinečným.

Nizozemská značka FORGED představuje speciální a nápaditou kolekci ručně kovaných kuchyňských nožů z japonské oceli. Díky kvalitnímu provedení, krásnému balení a tradičnímu řemeslnému způsobu výroby zaplesá nejedno srdce milovníka nožů. Nože jsou zabalené do elegantní dárkové krabičky z páleného dřevaRuční výrobakovářské řemeslo a kvalitní zpracování činí z každého nože FORGED jedinečný a vysoce kvalitní produkt. Nechte se unést sériemi Olive, Katai, VG10, Brute, Intense či Churrasco! Ke každému noži si také můžete dokoupit luxusní kožené pouzdro pro optimální ochranu čepele.

 

Kategorie: Intense
Záruka: 2 roky
Délka čepele nože: 26cm